X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hazirwebpaketleri.com SATILIKTIR

AnasayfaHaberiniz Olsun.Hazirwebpaketleri.com SATILIKTIR

Hazirwebpaketleri.com SATILIKTIR

Mevcut müşterileri, içerisinde bulunan 664 tane yazılımı ve benzer alan adları ile birlikte satışa çıkarılmıştır. Sektöre özel domain adı ile arama motorlarında doğal tıklanma ve gösterim olanağı sağlayan hazirwerbpaketleri.com ile bu sektöre hazır bir alt yapı ile giriş yapabilirsiniz. Bizler firma olarak hazır web paketi satışlarına gereken ilgi ve alakayı gösteremediğimiz için satmaktayız. Hali hazırda bulunan diğer e-ticaret markamız olan nearasamvar.com üzerinden satışlara yoğunlaşmış bulunmaktayız.

Hazirwebpaketleri.com WISECP AKILLI OTOMASYON SİSTEMİ kullanmaktadır. Ve bu yazılım ömür boyu lisanslı olarak tarafımızdan kullanılmaktadır. İrtibata geçmeniz durumunda alt yapıyı kullanabilmeniz için demo kullanıcı bilgileri tarafınıza iletilecektir.

Aynı zamanda bilindiği üzere web siteleri farklı versiyonlar ile çalışmaktadır. Hazirwebpaketleri.com olarak php 5.6 ve php7.0 versiyonları ile çalışan 2 farklı hosting sunucumuzda bünyemizde barındırmaktayız. Müşterilerimizin web siteleri bu sunucular üzerinde çalışmaktadır. Hazirwebpaketleri.com un alt yapısı ise ayrı bir sınırsız özellikli bir hosting de barındırılmaktadır.

Hazirwebpaketleri.com firmasının aynı zamanda hazirwebpaketi.com - hazirwebpaketleri.net jenerik domain adresleri de ayrıca verilecektir. Tarafımızca barındırılan müşteri domain adresleri de yine satın almanız durumunda tüm kullanım hakları ile devredilecektir. Domain satışı olarak domainnameapi.com firmasının bayiliğini yapmaktayız. Satın alacak olan kişiye bayilik ile birlikte bu domain adresleri tarafınıza aktarılacaktır.

Çalışmış olduğumuz ve bayiliğini yapmış olduğumuz tedarikçi yazılım firmaları vb. firmalar ile ilgili olan tüm haklarda ayrıca devredilecektir.

Kısacası tüm isim hakları, sunucuları, müşterileri ve ilgili tüm özellikleri ile devredilecek olan hazirwebpaketleri.com, yapılacak olan sözleşme karşılığında satın alacak olan kişi tüm kullanım haklarına sahip olacaktır.

Aşağıda hazirwebpaketleri.com un kullanmış olduğu otomasyon alt yapısına ait detaylı özellikler yer almaktadır.

Firmamız Konya da yer almaktadır. Satın alacak olanlar tam karar vermesi halinde yol masrafları karşılanarak sözleşme imzalamak üzere randevu ayarlanacaktır.

Fiyatımızda makul olmak kaydıyla pazarlık bulunmaktadır. Araba ile takas düşünülür. Gerekirse üstüne para vermek şartıyla da olur. İstanbul, Konya, Elazığ, Bolu illerinde olmak şartıyla 1+0 – 1+1 gibi evlerle de üstüne para vermek şartıyla takas imkanı vardır.

 

WISECP ile Neler Yapabilirsiniz?

WISECP, birçok alanda hizmet sunmanızı sağlayan gelişmiş özelliklere sahiptir.


 • Web Hosting Hizmetleri

 • Alan Adı Tescil Hizmetleri

 • Sunucu Hizmetleri

 • Yazılım/Lisans Hizmetleri

 • Sınırsız Ürün/Hizmet

Hosting yönetim sistemi ile sisteme dilediğiniz kadar paylaşımlı sunucu ekleyebilir, sunucu üzerindeki hesapları kolaylıkla içe aktarabilirsiniz.


Bazı Özellikler

 • Otomatik hesap oluşturma
 • Reseller hesap satışı
 • Hesap askıya alma ve sonlandırma
 • Yeniden kurulum, kaynak yönetimi
 • Tek tıkla hosting panel girişi
 • Paket yükseltme/düşürme

Otomatik Faturalandırma

WISECP ile faturalandırma ve tahsilat işlemleri çok kolaydır. Tüm ürün ve hizmetler için otomatik faturalar oluşturulur, müşteriye gönderilir ve tek tıkla kolayca ödeme yapılabilir. Üstelik "Kasa Yönetimi" özelliği ile gelir ve giderlerinizi takip edebilirsiniz.

Akıllı Yönetim

WISECP tüm işlerinizi otomatikleştiren akıllı özelliklere sahiptir. Hosting, domain ve diğer dijital hizmet satışlarınız otomatik gerçekleştirir. Beklenmeyen bir durumda sizi uyarır. Arkanıza yaslanın ve yükselen satış grafiği ile gelirinizi izleyin!

Müşteri Destek Sistemi

WISECP üzerinden müşterilerinize destek sunmak çok kolaydır. Ajax ile anında mesaj görüntüleme, bilgi bankası, müşterinin yazmakta olduğunu ve mesajınızın okunma durumunu görebilme, özel notlar tanımlama, bileti farklı personele aktarma, yazılanları otomatik taslak olarak kaydetme ve dahası, standart özelliklerdir.

Zengin Entegrasyonlar

WISECP, hosting, domain ve diğer hizmetler için popüler birçok servis sağlayıcı entegrasyonuna sahiptir. Tüm satışlarınız otomatik bir şekilde gerçekleşir. Eğer istediğiniz bir entegrasyon yoksa, bunun için çok sayıda geliştirici belgelerine sahibiz.

Global Pazara Açılın

150+ adet kullanıma hazır para birimi, otomatik hesaplanan döviz kurları ve kullanıcı konumunu algılayan akıllı tespit sistemi ile tüm dünyada kolaylıkla satış yapın. Tüm ürün ve hizmetlerinizi yurtdışında pazarlayın.

Geliştirici Dostu

Özel entegrasyonlar, modüller ve eklentiler için çok sayıda örnek kodlar, belgeler, API ve hooks kaynaklarına sahibiz. Böylelikle istenilen her alanda WISECP üzerinde geliştirme yapabilirsiniz.

Üst Düzey Güvenlik

Banka seviyesinde güçlü güvenlik katmanları ile koruma altındasınız.

Bot ve Spam Koruması

Her türlü form alanlarına yapılacak kötü niyetli girişimler, BotShield güvenlik duvarı ile engellenir. BotShield otomatik olarak devreye girer ve captcha doğrulama işlemini zorunlu kılar.

Veritabanı Güvenliği

Veritabanı erişim bilgileri, yazılım üzerinde özel ve güçlü bir şifreleme anahtarı ile otomatik olarak kriptolanmaktadır. Kötü niyetli kişiler veritabanı erişim bilgilerini okuyamazlar.

Lokasyon / IP / Tarayıcı Doğrulama

Kullanıcı ve yönetici oturum açma işlemlerinde, eğer kullanıcı Lokasyon / IP / Tarayıcı verileri farklı ise, hesap otomatik olarak kilitlenir ve doğrulama işlemi yapılması gerekir.

 

Kara Liste Yönetimi

WISECP üzerinde tüm kullanıcıların ortak kullandığı gelişmiş bir kara liste veritabanı mevcuttur. Bir müşteriyi kara listeye dahil edebilir ve satın alma işlemini engelleyebilirsiniz.

Proxy/VPN Güvenliği

Proxy/VPN veya bir sunucu üzerinden yapılacak erişimleri engelleyebilirsiniz. Böylelikle, müşterileriniz gerçek IP adresi kullanmadan hesap oluşturma ve diğer işlemleri gerçekleştiremez.

İki Faktörlü Doğrulama

Kullanıcı ve yönetici oturum açma işlemlerinde, iki faktörlü doğrulama ile oturum koruma altına alınır. Böylelikle yetkisiz oturum açma girişimleri kalıcı olarak engellenir.

Hassas Kullanıcı Verileri

Kullanıcı parolası gibi hassas veriler, veritabanına kaydedilirken özel ve güçlü bir şifreleme anahtarı ile otomatik olarak kriptolanmaktadır. Kötü niyetli kişiler, kullanıcı parolasını okuyamaz ve eposta gibi verileri değiştiremezler.

Evrak Doğrulama

Önceden belirlediğiniz koşullar (filtreler) gerçekleştiğinde, evrak doğrulama sistemi devreye girer ve müşteriden bazı evrakları sisteme yüklemelerini zorunlu kılar.

 

WISECP Nedir?

WISECP, yeni nesil hosting ve dijital hizmetler otomasyonudur. İçerisinde müşteri paneli, yönetici paneli ve bir web sitesi arayüzü bulunur. Bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmalar için geliştirilmiştir. WISECP ile tüm faturalandırma işlemleri, ön muhasebe (kasa, gelir, gider) kayıtları, müşteri yönetimi, ürün yönetimi, destek hizmetleri ve daha birçok işlemler kolaylıkla yürütülebilmektedir.

WISECP içerisinde sistem ile tümleşik dâhili bir web sitesi ara yüzü vardır. Böylelikle, web site teması veya taslağı için arayış içerisinde olmanız gerekmez. Kreatif, profesyonel ve kullanıcı dostu web arayüzü sayesinde ziyaretçileriniz web sitenizde kolaylıkla dolaşım sağlar ve ziyaretçilerinizin gözünde pozitif bir izlenim oluşur.

"Only Client Panel" özelliği ile, web sitesi arayüzünü pasif edebilir ve sistemi sadece panel olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle, farklı bir temaya veya mevcut web sitenize, müşteri paneli bağlantısı ve ürün satın alma bağlantıları tanımlayarak, otomasyona

Kullanım Alanları

Birçok kategori ve sektörde hizmet sunabilirsiniz.

 • Web HostingHosting yönetim sistemi ile sisteme dilediğiniz kadar paylaşımlı sunucu ekleyebilir, sunucu üzerindeki hesapları kolaylıkla içe aktarabilirsiniz. 
 • Alan Adı Tescil HizmetleriAlan adı yönetim sistemi ile domain kayıt firmaları üzerinden kolaylıkla alan adı satışı ve yönetimi yapabilirsiniz.

 

 • Sunucu HizmetleriSunucu yönetim sistemi ile entegre vmpanel API'leri üzerinden sanal sunucu satışı ve yönetimi yapabilirsiniz.

 

 • Yazılım/Lisans HizmetleriLisans yönetim sistemi ile tüm yazılım, tema, eklenti ve benzeri ürünlerinizi, WISECP üzerinden ister satın, ister kiralayın.

 

 • Sınırsız Ürün/HizmetWISECP ile dilediğiniz sektör ve kategoride, kolaylıkla ürün ve hizmet satışı yapabilirsiniz.

Benzersiz Özellikler

WISECP’yi piyasadaki diğer sistemlerden ayıran önemli özellikler vardır.

 • Kullanıcı dostu, kullanımı kolay, mobil uyumlu yönetici ve müşteri paneli.
 • Sistem ile tümleşik dâhili bir web sitesi.
 • Eşsiz UI ve UX deneyimleri.
 • Gelişmiş satış ortaklığı özelliği.
 • Gelişmiş bayilik özelliği.
 • Gelişmiş raporlama özelliği. (WAnalytics)
 • Müşteriler için kolay sipariş oluşturabilme özelliği.
 • Müşteriler arası hizmet transfer edebilme özelliği.
 • 150+ adet kullanıma hazır, tek tık ile aktif edilen para birimleri.
 • API üzerinden otomatik hesaplanan döviz kurları.
 • Gelişmiş çoklu dil oluşturma ve yönetim.
 • Ziyaretçinin konumuna göre otomatik dil ve para birimi gösterme.
 • İstenilen kategori ve sektörde ürün/hizmet grubu oluşturabilme.
 • Sahtekarlıktan koruyucu gelişmiş güvenlik sistemi (WFraud)
 • Spam, Bot ve kötü niyetli girişimleri engelleyici koruma sistemi.
 • Üstün SEO uyumluluğu.
 • Gelişmiş ve popüler entegrasyonlar.
  ve dahası…

Tam Otomatik Hosting Satış ve Yönetim

WISECP ile web hosting satışı ve yönetimi çok kolay, basit ve hızlıdır. Müşteriniz dakikalar içerisinde web sitenizden bir hosting ürünü satın alır ve hosting hizmetini anında kullanmaya başlar. Baştan sona tüm süreç çok kısa sürede otomatik olarak gerçekleşir. Arkanıza yaslanın ve WISECP'nin sizin için neler yapabileceğini izleyin.

Hosting Kontrol Panelleri

WISECP, neredeyse tüm hosting kontrol panelleri ile entegredir.

Gelişmiş Özellikler

WISECP hosting otomasyon altyapısı aşağıdaki özelliklere sahiptir

 

Otomatik Hesap Oluşturma

Müşterileriniz siteniz üzerinden bir sipariş oluşturduğunda, otomatik olarak sunucu üzerinde de, tanımlanan özelliklerde bir hesap oluşturulur ve müşteriye sipariş detayı hakkında bilgilendirme yapılır.

Otomatik Reseller Aktivasyonu

Dilediğiniz bir hosting ürününü reseller olarak tanımladığınızda, bu üründen sipariş oluşturulursa sunucu üzerinde de otomatik olarak reseller tanımlanır. Ayrıca sunucu üzerinde olduğu gibi kaynak kullanımlarını da sınırlandırabilirsiniz.

Otomatik Askıya Al / Askıdan Kurtar

Hizmet bitiş tarihi son bulan hosting hesapları, sunucu üzerinde otomatik olarak askıya alabilir ve tekrar askıdan kurtabilirsiniz.

Yeniden Oluştur

Herhangi bir nedenle, bir hosting hesabını sıfırlamak WISECP'de tek bir tıklama kadar kolaydır. Bunu yaptığınızda, hosting hesabı sunucu üzerinde silinecek ve tekrar oluşturulacaktır.

Kaynak Yönetimi

Dilediğiniz bir hosting hesabının kaynak kullanım ve diğer limitlerini, WISECP paneliniz üzerinden isteğe bağlı olarak yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

Otomatik Sil

Hizmet bitiş tarihi son bulan hosting hesaplarını, isteğe bağlı olarak hemen veya belli bir süre sonra sunucu üzerinde otomatik olarak silme işlemi yapabilirsiniz.

Paket Senkronizasyon

Sunucu üzerinde bulunan mevcut hosting planlarını aynı şekilde WISECP üzerinde görebilir ve hosting paketlerinize tanımlayabilirsiniz.

Tek Tıkla Panel Girişi

Müşterileriniz, satın aldıkları siparişleri üzerinden tek bir tıkla, kullanıcı bilgisi doldurmadan otomatik olarak sunucu paneline giriş sağlayabilirler.

Yükseltme / Düşürme

Hosting paketi yetersiz ise, fark ücreti ödeyerek daha yüksek bir pakete otomatik olarak yükseltme yapılabilir. Aynı zamanda yöneticiler de WISECP paneli üzerinde yükseltme/düşürme yapabilir.

Hesapları İçeri Aktar

WISECP otomasyonunuza bir sunucusu eklediğinizde, sunucu içerisinde bulunan tüm hosting hesaplarını kolaylıkla içeri aktarabilirsiniz.

Kolay E-Posta Yönetimi

Müşterileriniz sunucu arayüzüne giriş yapmadan, müşteri paneli üzerinden kolaylıkla e-postalar oluşturabilir/silebilir, yönlendirmeler tanımlayabilir ve epostalara limit belirleyebilir.

Destek Bileti Üstlenme

Destek biletlerini yönetmek ve takip etmek bazen karmaşıklaşabilir. Yeni sürüm ile birlikte destek biletlerini yönetmek artık çok daha kolay! Yeni özellik sayesinde, destek biletine mesaj göndermek isteyen personel öncelikle destek biletini üstlenmelidir. Böylelikle sadece destek biletine atanmış durumda olan personel yazabilir. Aynı anda iki personel bir destek biletine yazamaz.

Lisans Anahtarı Bazlı Lisanslama

Bilindiği üzere, WISECP'de domain bazlı yazılım lisanslama özelliği ücretsiz olarak sunulur. Artık, yazılım ürünlerinizi lisans anahtarı bazlı olarak da lisanslayabilir ve satışını yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 

Yenilenen Toplu E-Posta ve SMS

Toplu e-posta ve sms gönderim yapısını baştan sona yeniledik. Artık toplu e-posta ve sms gönderimleri için taslaklar oluşturabilir ve bu taslaklar üzerinden dilediğiniz zaman gönderimler yapabilirsiniz.

 • Taslakları ister ileri bir tarihe, isterseniz de belirli bir döngü ile otomatik gönderin.
 • Doğum günü olan müşterileriniz için pazarlama yapın.
 • Atanmış sunucu seçimi ile sunucu bazlı toplu bildirimler gönderin.

 

 

 

 

RTL Desteği

Arapça, Farsça, İbranice gibi akışı sağdan sola olan diller için, WISECP artık web arayüzü ve yönetim paneli arayüzü için RTL desteğine sahiptir. Yönetim Paneli > Diller > Dil Seçimi yaparak RTL desteğini etkinleştirebilirsiniz.

 

Diğer Özellikler

 • Alan adı uzantıları için "maksimum kayıt edebilme yılı" özelliği geliştirildi. (Örneğin: X uzantısı Y yılından fazla kayıt edilemez.)
 • Sipariş No + Fatura No + Üye No + Bilet No sayılarının istenilen rakam ile başlaması veya devam etmesi için özellik geliştirildi. (Bkz: Gelişmiş Ayarlar)
 • Artık fatura kalemlerinde hizmetlerin başlangıç ve bitiş tarihleri de gösterilecektir.
 • Sunucu ürün grubu için yükseltme sayfasında yatay listeleme özelliği geliştirildi.
 • Alan adı siparişleri için sipariş aşamasında hosting gizleme özelliği eklendi.
 • Hosting siparişlerinde alan adı gizleme özelliği geliştirildi.
 • "Yönetim Paneli > Müşteri Detay" alanı üzerinde "Güvenli Parola Oluştur" özelliği geliştirildi.
 • "Müşteri Paneli > Parola Değiştirme" alanı üzerinde "Güvenli Parola Oluştur" özelliği geliştirildi.
 • Aktivasyon ve doğrulama yapmayan müşterilerin destek bileti oluşturabilmesi durumu, gelişmiş ayarlara bağlanmıştır.
 • Bir siparişin iptal talebi var ise, "Yönetim Paneli > Sipariş Detayı" sayfasında bilgi penceresi görünmesi sağlandı.
 • "Müşteri Paneli > Hizmet Detayı > İptal Talebi" sayfasında talebi kaldırma özelliği geliştirildi.
 • "Müşteri Paneli > Yazılım Hizmet Detay" sayfasında Gereksinimler, Kurulum Bilgileri, Sürümler sekmeleri eklendi.
 • "Centos Web Panel" hosting yönetim paneli için "RESELLER" hizmet satış özelliği geliştirildi.
 • "Müşteri Paneli > Anasayfa" üzerinde bulunan hizmet kutucukları için artık özel ikonlar tanımlanabilir. (Bkz: Ürün grubu ayarları)
 • Ücretsiz bir ürün/hizmet sunulmak istendiğinde, sepet üzerinden sorunsuz bir şekilde işlemin tamamlanması için, ödeme yöntemlerine "Ücretsiz" seçim özelliği geliştirildi.
 • "Yönetim Paneli > Diller" sayfası üzerinde, "translate.wisecp.com" platformunda yayınlanan dillerin otomatik olarak etkinleştirilmesi için geliştirme yapıldı.
 • Ürün gereksinimleri için modül parametre seçim alanı eklendi.
 • Sistemlerini farklı bir sunucuya taşıyan kullanıcılar için, eski sunucudaki cronjob görevini otomatik olarak devre dışı bırakan bir özellik geliştirilmiştir.

İyileştirmeler

 • Görsel iyileştirmeler sağlandı.
 • Performans iyileştirmeleri sağlandı.
 • cPanel modülünde "Suspend, Unsuspend, Terminate" komutlarında düşük performanslı sunucularda yaşanan "Timed Out" sorunu nedeniyle oluşan "İşlemde" durumu için optimizasyon sağlandı.
 • Paraşüt e-fatura eklentisinin ilk aktif edildiği tarihten sonraki faturaları resmileştirmesi için ayarlama sağlandı.
 • Paraşüt e-fatura eklentisinde, "Alıcının x tarihinde efaturaya geçmesinden dolayı" hatası için iyileştirme sağlandı.
 • Sunucu ve özel ürün grubu modüllerinde "$val_of_requirements" değişkeni artık yeni gelen "gereksinim modül parametre seçici" özelliği ile uyarlandı.
 • Cronjobs.php zamanlama dosyası yedeğinin veritabanı üzerinde tutulması sağlandı.
 • "Suspend, Cancelled, Terminate" işlemleri için Cronjob alt yapısında iyileştirme sağlandı.
 • Toplu fatura ödeme işleminde bazı iyileştirmeler sağlandı.
 • Web arayüzündeki sunucu paketleri listelemesi artık fiyatlandırmaya göre sıralanabilir.
 • Classic tema müşteri paneli anasayfası üzerinde görsel iyileştirmeler sağlandı.
 • Classic temasının bilgi bankasına "Breadcrumb" alanı eklendi.
 • Müşteri Paneli ve Yönetici Panelinde bulunan "dataTable" listelerinde iyileştirme yapıldı.
 • Uluslararası SMS servisi için, başlık onay sürecinde toplu ülke seçebilme özelliği geliştirildi. Ülke seçimi ile ilgili sorun giderildi.
 • Transfer yöntemi ile kayıt edilen alan adları için, sepet üzerinde bir yıldan fazla işlem yapılabilmesi engellendi.
 • CyberPanel Hosting paneli için, müşteri panelinde FTP bilgileri bölümü gizlendi.
 • "Denizli" iline ait "Merkezefendi" ilçesi, sisteme eklendi.
 • Transfer yöntemi ile kayıt edilen alan adları için manuel aktif etme işlemi engellendi.
 • Başka firmaya transfer edilen alan adları için "Yönet" butonu işlevsiz duruma getirildi.
 • Hata Ayıklama ve Geliştirici modunun belirli bir süre sonra otomatik olarak devredışı bırakılması sağlandı.
 • MySQL Sıkı modun etkin olması durumunda "Yönetim Paneli > Sipariş Listesi" sayfasında uyarı penceresi gösterilmesi sağlandı.
 • Fatura detayı üzerindeki müşteri numarası kaldırıldı.
 • "Müşteri Paneli > Destek Biletleri" listesine "Breadcrumb" eklendi.
 • "Müşteri Paneli > Anasayfa" üzerindeki "Son Siparişlerim" listesinde iyileştirme sağlandı.
 • "Yönetim Paneli > Uluslararası SMS Fiyat Listesi" üzerinde görsel iyileştirme sağlandı.
 • Veritabanı yedekleme sistemi için, sunucunun "ftp_connect" metodunu destekleyip/desteklemediği artık kontrol edilecektir.
 • Websitesi footer alanında bulunan "2019" ibaresinin, otomatik olarak içerisinde bulunan yılı görmesi için ayarlama sağlandı.
 • Classic temada, alan adı kayıt sayfasında bulunan uzantı kutucuklarının anasayfada da gösterilmesi sağlandı.
 • "Yönetim Paneli > Dil Düzenleme" sayfasında ülke değiştirebilme özelliği eklendi.
 • Bilgi bankasında, "En Popüler Başlıklar" ile "En Son Eklenen Başlıklar"ın yeri değiştirildi.

Hata Giderimleri (Bug Fix)

 • "coremio/helpers/money.php" ile ilgili "sistemsel hata kayıtları" sorunu giderildi.
 • IPv6 türündeki IP adresleri için veritabanı kayıt sorunu giderildi.
 • Yeni "Giriş Yap" sayfası ile ilgili "Devam" butonunun aşağıda kalması sorunu giderildi.
 • "Giriş Yap / Kaydol" sayfalarında "captcha" aktif iken yaşanan kayma sorunu giderildi.
 • T.C.K.N doğrulama sorunu giderildi.
 • Paraşüt e-fatura eklentisinde ürüne bağlı kalemlerin "diğer" olarak görünmesi sorunu giderildi.
 • Otomatik üretilen faturalarda, 30 günden fazla olan hizmetlerin "yıllık" periyot gününe göre işlenmesi sorunu giderildi.
 • Cache sistemi ile ilgili "subdomain" algılama sorunu giderildi.
 • "İndirimli" ve "hizmet eklentisine sahip" fatura kalemleri ile ilgili yaşanan hesaplama sorunu giderildi.
 • Vergi dahil hesaplama türünde, yükseltme faturasında oluşan sorun giderildi.
 • Yönetim panelinde "Kritik Uyarılar" penceresindeki "Tümü Okundu" özelliğindeki sorun giderildi.
 • "Müşteri Paneli > Sipariş Listesi" üzerindeki "İptal Edildi" durum bilgisinin görünüm sorunu giderildi.
 • "Müşteri Destek Talebini Yanıtladı" bildirimindeki, "Bileti Görüntüle" butonu ile ilgili sorun giderildi.
 • "Yönetim Paneli > Whois Sorgulama" sayfasında bulunan "Sorgula" butonu için ENTER sorunu giderildi.
 • Alan adı kayıt sayfasında bulunan slogan başlığındaki tutarın, "promosyonlu tutarı" göstermemesi ile ilgili sorun giderildi.
 • Daha önce satış yapılmış bir ürünün tutar/periyot bilgisi silindiğinde, vergi dahil sistemde fatura görüntüleme ekranında yaşanan tutarsızlık sorunu giderildi.

 


Top