X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

M&A BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - www.hazirwebpaketleri.com

            Firmamız 2017 yılında Konya da kurulmuştur. Yıllardır sektördeki bilgi ve birikimlerini tek çatı altında toplayarak bilişim alanında faaliyet göstermeyi amaçlayan M&A BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, genç girişimciler tarafından alanında uzman kişilerle hizmet vermektedir. 
           
            İstanbul - Sakarya - Bolu - Ankara -Elazığ gibi illerde temsilcilikleri olan firmamızın merkezi Konya dır. 
         
           Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde çoğunlukla yerli ve milli yazılımları kullanarak, küçük ve orta ölçekli işletmleri %100 desteklemektedir. Bu amaç doğrultusunda yerli ve milli imkanlar ile e-pazaryeri uygulaması olan bazaarnav.com ve nearasamvar.com sitelerini faaliyete geçirmiştir. Bu siteler üzerinden Türkiye deki tüm küçük ve orta ölçekli işletmeleri bir araya getirerek ürünlerini ve hizmetlerini başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya ya pazarlamaları için hizmet sunmaktadır ve bu tamamen ücretsizdir(sanal ödeme sistemi ve kargo bedelleri hariç). Tek hedefimiz bu doğrultuda ilerlemek bazaarnav.com ve nearasamvar.com u bir dünya markası haline getirerek ülkemizi bilişim ve e-ticaret alanında dünyada adından söz ettirebilmektir. 
            

          Diğer tüm bilişim alanlarında da hizmet verecek olan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli bir değişim ve gelişim  içerisinde daima hizmete hazır şekilde faaliyetlerini sürdürecektir.

M&A BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - www.hazirwebpaketleri.com


Top