X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hazır Web Paketleri

AnasayfaYazılarHAZIR WEB PAKETLERİHazır Web Paketleri

Hazır Web Paketleri

Günümüzde artık sıfırdan kodlanan özel web sitelerini yapan kalmadı. Artık insanlar hazır web sitesi paketlerine yöneliyorlar. Bunun sebeplerinden biriside kısa süre içerisinde harikalar yaratmak ve yayına girmek için tek tercih edilebilen şey hazır web sitesi paketlerinden birini satın almaktır.

Bir firma sitesi veya kişisel web sitesini tasarlamak özel olarak grafiğinden kodlamasına ve ekstra özellikleri olsun her şeyi tamamen hazırlamak en az 1 AY gibi bir süre gerekiyor. Tasarımcının o anki ruh haline göre birçok etkenle 2 veya 3 ay gibi bir süre de ortaya çıkabiliyor ve gerçekten beklenilmesi zor bir süreç. Bu yüzden hazır web sitesi paketlerinde hoşunuza gideni seçip kurabiliyorsunuz. Hiçbir kodlama bilgisi gerekmeden ve düşük bütçeler ile işinizi kendiniz halledebiliyor ve ekstra bir şey ile uğraşmamış oluyorsunuz. Günümüzde herkes hazır web sitesi paketlerine yönelmektedir.

Hazır Web Sitesi Paketleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Hazır web sitesi paketi alınırken lisanslı bir paket aldığınıza lütfen dikkat edin. Lisanssız olması durumunda sahte yazılım kullanmaktan hakkınızda dava açılabilir.

Warez (Çalıntı-Sahte) Kullanmayın:

Lisanssız sahte yazılımlar kullanmayın. Siteniz başkaları tarafından gizlice kontrol edilebilir ve hacklenebilir. Bu yüzden başkaları tasarımları çalıp size farklı fiyata satabilir veya siz bunları illegal yollarla alırsanız başınız ağrıyabilir ve dava açılabilir.

Hazır web sitesi paketleri ile harikalar yaratabilir ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Hazır Web Paketlerinin Avantajları
- Hızlı web sitesi oluşturma imkanı sunar.
- Uygun maliyette web sitesi oluşturma imkanı sağlar.
- Sorunlar önceden tespit edilmiş olur ve yenilikler sürekli uygulanır.
- Hazır web paketleri özeliklerinden dolayı kontrol panellidir, web sitenizin güncel olmasını sağlar.
- Hazır web paketleri çok kışı tarafından kullanılmak için hazırlanır bu yüzden destek ve yardım altyapıları sunulmaktadır.
- Sınırsız sayfa ve içerik ekleme imkanları sağlar.
 
Hazır Web Paketleri Türk Ticaret Kanununa Uygun Mudur?
Profesyonel hazır web paketleri Türk Ticaret kanuna uygundur dinamik web siteleri Türk ticaret kanununun istemiş olduğu özellikte web sitesi uygulamasıdır. Bilgi toplum hizmetleri altında şirket bilgilerinin güncel yayınlanması gerekmektedir. İçeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç duymadan web sitenize eklemeniz gerekmektedir.


Top