Haberler

Sitemizden satın aldığınız web paketlerinde bulunan İletişim sayfası, Müşteri yorumları sayfası ve Sipariş sayfalarında bulunan Google reCAMPCHA (Ben bot değilim) Doğrulama alanının ayarının nasıl yapılacağı resimli olarak anlatılmıştır. İlk önce google.com arama kısmına reCAPTCHA Yazın.ve iİlk Çıkan Sonuca Tıklayın. SAĞ ÜST KISIMDA BULUNAN ADMİN CONSOLE Butonuna Tıklayın + OLUŞTUR SİMGESİNE TIKLAYIN Etiket kısmına alanadinizi başında www olmadan yazın. reCAPTCHA ..

DEVAMINI OKU

DÖVİZ BÜROLARI WEB SİTESİ OLMA ZORUNLULUĞU           Döviz bürolarına ilişkin mevzuat Resmi Gazete'de yayınlandı. Buna göre döviz büroları A ve B grubu olmak üzere iki gruba ayrıldı ve yeni sermaye şartları getirilildi. Bu şartlardan biri de artık her yetkili müessese ( döviz bürosu ) Firmasına ait döviz bürosu web sitesi açmak.           Bu bağlamda HAZIRWEBPAKETLERİ.COM olarak sizlerin talepleri doğrultusunda 2 farklı döviz bürosu teması ..

DEVAMINI OKU

hazirwebpaketleri.com aldığınız paketlerde admin paneline giriş yaptıktan sonra SMTP mail ayarı linkine tıklayınız ve açılan sayfada aşağıdakı ayarları yapınız. Mail Server : mail.siteadresiniz.com Mail Adresi: mail adresinizi yazınız. Mail Şifresi: mail adresinizin şifresi Port: 587   ..

DEVAMINI OKU

hazirwebpaketleri.com bir M&A BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KURULUŞUDUR. 32 farklı firma kategorisinde 250 den fazla hazır web paketi seçeneği ile sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermek için yayın hayatına başlamıştır. İlk yıl yeni alımlarda  500 mb hosting hediyesi ile sizde firmanıza en uygun mobil uyumlu hazır web paketlerinden birini hemen seçerek kurumsal tanıtımınıza katkı sağlayın ..

DEVAMINI OKU

Türkiye’nin en büyük e-ticaret girişimlerinden Hepsiburada mobil odaklı yeniliklerine devam ediyor. Mobilde iOS uygulamasına Çekbul özelliğini ekleyen Hepsiburada, kullanıcılarının aradıkları ürünü uygulama içinde fotoğrafını çekerek bulmalarını sağlıyor. Kısa bir süre önce moda dikeyi için geliştirilen Çekbul özelliğini platformundaki tüm ürünlere uyarlayan Hepsiburada, elektronikten ev dekorasyonuna onlarca kategoriden ürünü, görsellerle aranabilir hale getiriyor. Hepsiburada mobil uygulama..

DEVAMINI OKU

IKEA’nın “do it yourself” yani “kendin yap” konseptine biraz aykırı olsa da solar panel paketleri oldukça makul bir kurulum ücretiyle tüketicilere sunuluyor ve ortalama bir paket 4.000 doların altında bir fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca isterseniz akü veya panelleri kendi mevcut sisteminize de bağlayabiliyorsunuz. Yani paket olarak alma zorunluluğunuz bulunmuyor. IKEA’nın paylaştığı verilere göre İngiltere’de ortalama bir evi güneş panelleri ve depolama sistemleri ile donatmak, yüzde 80’e va..

DEVAMINI OKU

Strategy Analytics firmasının verilerine göre Xiaomi, giyilebilir teknoloji satışlarında dünya genelinde ilk defa liderliği elde etti. Şirketin bu ünvanı elde ederken kazandığı müşterilerin neredeyse tamamını, Fitbit kullanıcıları oluşturuyor çünkü aynı rapora göre Fitbit satışları bu dönemde yüzde 40 oranında düştü. 2017 yılı ikinci çeyreğinde dünya genelinde 21.6 milyon adet giyilebilir ürün satışının gerçekleştiğini belirten rapor, bu satışların yüzde 17,1’ini Xiaomi’nin gerçekle..

DEVAMINI OKU